Efor Grup | Hakkımızda | Efor OSGB
 

Cemal Çelik

Kurucu Ortak


Anıl Turan

Kurucu Ortak (Mesul Müdür)


 

HAKKIMIZDA


......2007 yılından itibaren ülkemizde mobil sağlık hizmeti veren şirketimiz, Haziran 2012 itibari ile yeni çıkan iş sağlığı ve güvenliği yasası gereği, ismini EFOR OSGB olarak değiştirmiş ve  hizmetlerine işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı hizmetlerini de ekleyerek çalışmalarına hızla devam etmektedir.
......EFOR OSGB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş özel bir kuruluştur. Bünyesinde çalışan 30’u aşan kadrosuyla 200’e yakın işletmenin bütün yasal sorumluluklarını yerine getirmekte ve her yeni gün artan iş ortaklarıyla büyümektedir. EFOR OSGB, alanında deneyimli işini bilen yetişmiş elemanlarıyla işini sevgiyle yapmakta, sevginin ve insan hayatına saygının en büyük görev olduğu bilinciyle hizmet vermektedir.
......Sağlık hizmetlerinin hızlı güvenilir ve yetkili ellerden verilmesi gerektiğine inanan ve bunun için yetişmiş iş gücümüzle ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayan ekipmanlarımızla size daha iyi hizmet sunmak bizim temel ilkemiz olmuştur.

FARKLILIĞIMIZ


......Çalıştığımız firmalara hizmet veren iş güvenliği uzmanımız ve işyeri hekimimiz dışında firma ortaklarımız da periyodik ziyaretlerde bulunarak ve şirketlerin hatasız hizmet almalarını sağlıyoruz. Ay sonu toplantılarımızda, uzmanlarımız hizmet verdiğimiz şirketlerin iş güvenliği konularındaki durumlarını tartışıyor. Hizmet verilen firma için beyin fırtınası yapılıyor. Hizmet verdiğimiz tüm firmalara aynı süreç yönetimini ve prosedürü uyguluyor bu sayede tek bir formatta düzenlenen ve tek elden çıkan raporlamalar işletmelerin sistem takibini kolaylaştırıyoruz. Yaptığımız web tabanlı yazılım ile projelere ait tüm veriler İş Güvenliği Koordinatörümüz tarafından sürekli izleniyor. Bu sayede firmalarımızın iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili risklerini kontrol altına almaya odaklanıyor.
EFOR OSGB, yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi yerine getirebilmeniz için gerekli düzenlemeleri yapar ve rehberlik eder.
EFOR OSGB tarafından görevlendirilecek uzmanlarımız ve hekimlerimiz sadece işletmedeki eksikleri tespit etmeyecek bu eksikliklerin nasıl giderileceği konusunda da önerilerde bulunacaklardır.
EFOR OSGB gizlilik ilkesini baz alarak çalışan ve tarafsız olarak 3. bir göz olarak da denetimlerini yapabilecektir.
EFOR OSGB, çalışanlarınızın sağlık gözetimine ait bütün bilgileri işveren adına kayıt altında tutacaktır.
EFOR OSGB tarafından çalışan her personelin yıl içerisinde mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri sağlanmaktadır. EFOR OSGB İşyeri Hekimleri; görevlendirildikleri firmalarda muayeneleri yapar ve temel hijyen eğitimlerini verirler.
EFOR OSGB; hekimler tarafından firmalar için hazırlanan tüm muayene bilgilerini, raporlamaları, eğitim ve diğer dokümantasyonu denetler. Uzmanlar günlük ziyaret raporlarını EFOR OSGB bilgi işlem alt yapısı altında kayıt altına alır.
EFOR OSGB kalite yönetim sitem çalışmalarındaki deneyiminden kaynaklı olarak firmalara ait tüm çalışmalar, planlama ve raporlama güncel tutulur.

EFOR MOBİL SAĞLIK HİZMETİ


Sağlık Taraması, Mobil tarama aracı ile çalışanlarınızın bulunduğu yerde yapılır. Böylelikle iş gücü ve zaman kaybını önlemiş olursunuz.
Mobil sağlık hizmetleri firmamız tarafından istediğiniz gün ve saatlerde işyeri ya da şirketlerinize gelerek çalışanlarınızın sağlık kontrollerini gerçekleştirir. Mobil sağlık hizmeti ile hem çalışanlarınızın sağlığını kontrol ettirir hem de iş gücü kaybını önlersiniz.
Mobil sağlık aracımız tam donanımlı olup, sağlık personelleri tarafından sağlık taramaları gerçekleştirilir.Yapılan testler sağlık personellerimiz tarafından kontrol edildikten sonra sonuçlar işyerinize gönderilir. İşyeri hekimliği verdiğimiz firmaların raporları işyeri hekimimiz tarafından incelenerek sağlık kontrolleri yapılır.